TABLE STARS THE BATTLE  terug    

Op donderdag 3 januari 2019 ging Table Stars the Battle van start.

ís Morgens begonnen wij om 10.00 uur met de groepen 1 t/m 4, 8 kinderen waren aanwezig om de 12 spellen

te gaan spelen die Marlie opgezet had in een leuk parcours.

Met de hulp van 4 spelleiders, Rob, Wouter, Teun en Sophie verliep het hele programma uitstekend.

Er werd begonnen met een warming-up, waarna de groepjes werden ingedeeld.

Toen konden de spellen beginnen, om de 6 minuten werd er van spel gewisseld en om 11.00 uur was er een

korte pauze waar iedereen kon genieten van een bekertje ranja. Daarna werd weer snel begonnen met de rest van de spellen.

Om 12 uur konden de kinderen nog een rondje tegen de Robot spelen, onder tussen werden de punten bij elkaar geteld om

te kijken wie de winnaar was en wie zich hiermee plaatst voor de basisscholen-kampioenschappen in april.

 

 

Van groep 2 heeft Guusje Meerbeek zich geplaatst. van groep 4 heeft  zich geplaatst Michelle Frenken,

en Thom van Cruchten en Odin Cronnenberg.

  Na dat iedereen een mooie medaille en bekers hadden ontvangen werd de groepsfoto gemaakt en gingen de kinderen moe naar huis.

 

 

Na de zaal te hebben opgeruimd en klaar gemaakt voor de middaggroep werd er een lekker worsten

en saucijzenbroodje gegeten met een lekker kopje koffie of fris, hierna kwamen 24 kinderen om

wedstrijden te gaan spelen.

 

om 17.00 uur waren alle wedstrijden klaar en kon na de prijsuitreiking ook

een leuke groepsfoto gemaakt worden.

 

 Van deze kinderen hebben zich de volgende geplaatst voor de finale van het BSK:

van groep 5: Jitse Zanders, Xiao Le Killaars, Bas Barkmann, Jip Meerbeek en Sofie Rozema.

van groep 6: Jelle Ouwekerk, Bas de Ronde en Niels v Eck.

Van groep 7: Sten v Cruchten, Jip Dol, Mees Killaars, Isabel Rozema en Mirthe v Eck.

Van groep 8: Bianca Bosch, Jonne Killaars, Koen Meerbeek, Eva Meerbeek,

Renger Slabbers en Sanne Peters.

 

Te zijner tijd krijgt iedereen een mail voor de basisscholenkampioenschappen, waarschijnlijk zijn die 7 april in Venray.

Groep 5

Groep 6

Groep 7

Groep 8

Alle spelers

Bedankt Sophie, Wouter, Teun en Rob